Brave Hand (Unreleased)

Kart Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 4.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Heart Shaped Games LLC
Brave Hand, mobil cihazınızda keyifle oynayabileceğiniz kart oyunlarından bir tanesidir.

Brave Hand, mobil cihazınızda keyifle oynayabileceğiniz kart oyunlarından bir tanesidir.

Mobil cihazınızda oynamak için biraz daha farklı bir oyun oynamak isterseniz Brave Hand oyununa ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Oyunumuz şu an için mobil cihazlar için geliştirilmiştir. Şans ve beceri oyunlarının tasarımcısı olarak görülen Scott Brodie'nin güzel, basit, özgün, tek kişilik bir kart oyunu olan Brave Hand'da sıkılmadan vakir geçirebilirsiniz.

Oynarken, 16 muhteşem elle boyanmış temalar üzerinde tasvir edilen gezgin ve koruyucunun hikayesini açarsınız. Savaş ve Solitaire gibi klasik kart oyunlarının basitliğini ve tahsil edilebilir kart oyunları stratejisini birleştiren zarif bir tasarım olarak karşımıza çıkan Brave Hand oyununda kartlarınıza dikkat edin. Sizde mobil cihazlarınıza Brave Hand oyununu indirip sıkılmadan bu eşsiz tasarımda yer alabilirsiniz. 

Oyunumuzda sizlere zorlu görevler verilecek ve sizde bu görevlerin üstesinden gelerek oyunda başarı elde etmeye çalışacaksınız. Görevleri tamamlamak için uğraşırken karşınıza engeller çıkabilir fakat bu engelleri aşıp oyunun kazananı siz olmalısınız. Mücadelenin hiç eksik olmadığı Brave Han'da sizde yer alın. 

Brave Hand (Unreleased) indir